Mesajı Okuyun
Old 12-01-2007, 09:22   #5
av.m.a.g

sayın sehper hanım ve sayın turan,

sayın av.ufuk, bilgisi olmadığı bir konuda (bu amaçla kurulan bu sitede) bir soru sormuş ve sizlerde cevaplayarak yardımda bulunmuşunuz. teşekkürler. ANCAK ;
Alıntı:

Av.Şehper Ferda DEMİREL
Boşanma sonrası velayeti anneye tevdi edilen çocuktan mı bahsetmektesiniz, yoksa evlilik dışı doğan ve velayeti de doğal olarak annede olan ve annenin soyadını taşıyan çocuktan mı bahsetmektesiniz, anlaşılmıyor.

İlk seçenek sözkonusu ise, meslektaşlararası sorular alanında böyle bir soru üzücü oluyor.

şehper hanım, size burdan soruyorum, altını cizdiğim sizin yazdığınız cümle ile ilgili olarak; neden üzücü bir durum olsun.siz üniversiteden diplomanızı aldıktan hemen sonra göreve başladığınızda, okuduklarınızla gördügünüz yaşadığınız pratikte ki gerçekler karşısında hiçmi şaşırıp kalmadınız ve çok iyi bildiğiniz konularda bile "belki böyle değildir" dediğiniz olmadımı? Kaldıki bilmemek ayıp değildir,ögrenmemek ayıptır. ve yaşadığımız müddetçe de hep ögreneceğimiz bişeyler olacaktır. ögrenmenin yaşı ve kıdemi yoktur.
Siz bir de forum yöneticisisiniz, bari bunu siz yapmayın. ben sayın av.ufuk un yerinde olmak istemezdim açıkçası, bir soru sordum diye çok pişman olurdum ve böyle yararlı bir sitededen bir daha faydalanamazdım utancımdan. Bu sitede amaç bilgi alışverişi vs. vs. ben bilgi sahibi olduğum konularda elimden geldiğince yazarım, bilmediğim konuları da hiç çekinmeden sorar cevabını beklerim, yani birinin çıkıpta sen avukatsın bunu nasıl bilemezsin demesini de hiç beklemem, istemem açıkçası. Bunu diyecek kişinin benim sorduğum soruya cevap yazmasını da istemem.

Bu konuda ve benzeri durumlarda daha ılımlı olmanız dileğiyle...
saygılar,