Mesajı Okuyun
Old 03-10-2008, 21:11   #4
umutlaw

Sayin Gemici,
Ustadim ilk once bu vesile ile bayraminizi kutlarim uzun zamandir sizden bir mesaj gormemistim nitekim her zaman aydinlatici dusuncelerinizle yol gosterici oldugunuz benimsemekteyim.

Haklisiniz bu dilekce Almanya Elciligine ibraz edilmis nitekim bunu ibraz eden genc arkadasimiz hani Hukuk Fakultesinin son noktasinda ve bitimine yakin duydugu kivanc ve saf duygularla imza atarken kendisini Hukukcu / Jurist olarak tanitmis ve yine Ankara Universitesine ait ogrenci belgesi ve diger bilgilerinide eklemis ancak anlayamadim husus sudur ki bu nasil bir bahanedir ki kisi Hukukcudur bundada yalan soylemiyor egitim aldigini ve egitiminin devam ettigi ve hatta iki dersinin kaldiginida belirtiyor bunuda vize almak icin degil sadece kendisinden ne is yapiyorsunuz diye sorulmus bu arkadasimizda ben hukukcuyum demis hemen kendisine sen yalan beyanda bulunmussun demisler evraklara bakildiginda hukukcu olarak gelir sagladigi degil belki babasi tarafindan maddi bakimindan geliri tamin edildigida bellidir yani hukukcu unvanini sadece dediginiz gibi ugrastigi is oldugu icin saf dusuncelerle ve durust olarak beyan etmis yani hani ben hukukcuyum bu nedenle bana su imtiyazi verin degil de ugrasim budur demek istemis nitekim bu hukuki bir olay degil bunun sadece Turk Hukuku bakimindan ne gibi sonuclar dogurabilecegini ogrenmek ve burada diger meslektaslarimla bilgi paylasimi yapmak uzere bu forumda yazmak geregi duydum.

Engin bilgilerinizi paylasmanizi saygiyla dilerim.