Mesajı Okuyun
Old 19-09-2009, 12:06   #7
Konuk

Alıntı:
(Eşinizin avukatı bu imzaları, mahkeme kaleminde attırıp hakime havale ettirdiyse, temyizden feragat etmişsiniz, demektir.)

evet temyizden feragat icin imza attim.

Alıntı:
(Elinizdeki karar "Gerekçeli karar" olmayıp, duruşmada verilen "Ara karar" olabilir mi?)

Elimdeki kararin hakime hanimin o gunku durusmada verdigi kararla hicbir alakasi yok.yalniz sunuda anlamadim.simdi bayramda cocugu gormek isterse ben hangi karara gore gostermek zorundayim??kaleme sordum elindeki karara gore dedi,esimin avukatina sordum hakime hanimin verdigi karar gecerli,elinizdeki karar duzeltildi dedi.duzelti ama elimde buna dair evrak yok..ben hakkimdan feragat ettim tamam ama bana kalemde o gun imza atilirken 15 gun sonra karar kesinlesecek dediler.15 gun dolmadan avukat itiraz etmis olabilir.

(hayir temyiz edildigi bana teblig edilmedi..teblig edildikten sonra ne yapayim?? kac gun icinde cevap vereyim?) derken onlarin itirazi bana teblig edilmedi onu kastettim.yoksa diger feragat icin kalemde teblige vs. hepsine imza attim biliyorum.adli tatilin girdigi hafta icinde oldu butun bunlar.acaba karsi tarafin avukati beni oyuna mi getirdi neler oluyor kafam karmakarisik...