Mesajı Okuyun
Old 09-06-2013, 12:40   #1
gülüş

Varsayılan Bir Yol Gösterin..Gerekçeli Karar Tebliğinden Sonra Yapılabilecekler

Merhaba ben yaklaşık 1 buçuk yıl önce eşimden şiddet gördüm ve hastanelik oldum..aynı gece karakola ifade vermeye gittim fakat esim polis memuru meslegim zarar görur şikelayetçi olursan ne istersen onu yapıcam diyerek beni ikna etti ve bende farklulı ifade verdim..ben 3 gün sonra dava açtım darp resimlerimi sundum..ama gelin görün ki esim meslegi geregi her türlü yolu bildigi için hem benim karakoldaki ifademi kullandı hemde kesinlikle tanımadıgın 4 tane şahit tutarak aleyhimde namusumu ve serefime iftiralar attırarak ifadeler verdirdi..tabi bu süreçte ben avukat tutamadim ve bu konudaki haklarımı bilemedigim için herhangi bi savunma yapamadım...ve son olarak dava sürecinde bana geri dön diyerek attıgı sevgi dolu mesajları mahkemeye sundugumda onada bi kılıf hulup mesajlari ablasının gönderdigini soyledi ablasınınınifadeso alındı..sonuç olarak mahkemeyi kaybettim 12 yaşındaki kızım babaya 7 yaşındaki oglym da bana verildi ve sadece ogluma 300 tl baglandı..2 gun once gerekçeli kararı aldim napıcam bilmiyoryum lütfen yardımcı olun..