Mesajı Okuyun
Old 08-11-2012, 12:20   #35
Av.Selim Balku

Alıntı:
Yazan av.mahmut dikmen
Son olarak bir cümleyle;
İddiaya dayanarak forumsayfasında olumsuz değerlendirmelerde bulunan meslektaşlarıma “savunma” olmadandoğru yargıya varılamayacağını hatırlatmak isterim.
Av.Mahmut DİKMEN

Forum konusu olayda, hedef gösterilerek isim telakki edilmesi noktasında, yargıya varılması kimsenin haddi olmasa gerek...

Ancak konu baro ismi verilmeden sorulmuş, paylaşılmış veya dertleşilmiş olsaydı, foruma daha olumlu katkılar sağlaacaktı.

Elbette THS herkese açık ve isteyen cevap hakkını kullanabilir ancak ya Sayın Dikmen veya çalışma arkadaşları bu konudan bihaber olup cevap verme nezakatinde bulunmasaydı, zan devam etmeyecek miydi? Unutulmamalıdır ki sitede yazılan iddialar, söylemler, "herkes" tarafından 10 yıl sonra dahi okunabiliyor. Meslektaşlarımın beyanlarına nezaret eden THS yönetimi bana göre bu hususta hata yapmıştır. Bu hususta ki eleştirilerimi tekrar ettiğimden beni mazur görmelerini rica ediyorum...

Kimin haklı, kimin haksız tartışması cüretini göstermeden diyebilirim ki, Avukat Hakları Merkezine henüz üye olabildim. Çalışmaları raporlar halinde okudum, O an farkettim ki Sayın Dikmen gibi diğer üye meslektaşlarım hiçbir kar, ücret, itibar almadan ziyadesiyle avukat meslektaşlarımın yanında durmuşlar. Üstelik mahkeme hakimleri ve savcılar nezdinde aralarının bozulduğunu bile bile... Bu hususta teşekkür kifayet etmeyecektir.

Saygılar...