Mesajı Okuyun
Old 27-01-2007, 17:34   #9
Av.Suat Ergin

Sayın Adil Giray Çelik,

Sizin THS'ye katkılarınız bir çok üye tarafından bilinmektedir. O kadar güzel yazılarınız var ki, benim gibi sizi tanıyan bir çok üye bir daha yazsın diye dört gözle beklemektedir. Ancak Sayın mehmetseyrek THS'ye çok sık giren üyelerden değildir. Sizi tanımadığına eminim. Yukarıdaki mesajda gerekli açıklamayı yapmış zaten. Ama ben de sizin kişiliğinizi hedef almadığına kefil olabilirim.

Sayın mehmetseyrek de sizin ve benim gibi Türkçe'ye gönül verenlerdendir. Sağolsun bir yazısında beni de eleştirmişti...Siz de kendisinin Türkçe konusunda açtığı forumları ve mesajlarını okumuş olsaydınız, niyetinin kötü olmadığını anlardınız. Hatta ben ona "dil savcımız" demeyi bile düşünmüşümdür.

Kaldı ki sizin bu güzel forumunuzdan yine onun mesajı sayesinde haberdar olduk.

Sayın mehmetseyrek,

Hukuk ve Türkçe Çalışma Grubu'na yaptığınız katkılardan dolayı size tekrar teşekkür ediyorum.
Alıntı:
Sizden de tekrar tekrar özür dilerim."ÂKİTLER,AKİTLERİ AKDEDERLER" konusunda yazmayı tasarladığım yazıyı artık sanırım yazmaya değer bulmayacağım.Daha az alıngan meslektaşlarımın yazılarındaki dil yanlışlarını tartışmaya açacağım.Yine de onlar arasında da "hassas" olanlar çıkabilir
Çalışmalarınıza devam etmenizi şahsen isterim. Hepimiz gibi sizin de yanlış yapabileceğinizi biliyorum. Önemli olan uyarıları dikkate almak...Hiçbirimiz Türkçe konusunda yetkin değiliz.Öğrenerek, öğreterek, öğreniyoruz.

Sayın Çelik ve Sayın Seyrek dilerseniz son mesajları(Benimki de dahil olmak üzere)silebilirim.

Saygılarımla