Mesajı Okuyun
Old 22-06-2006, 12:22   #11
Av.Güçlü KERVAN

Sayın DELMAR;Öncesize vetüm meslektaşlarıma merhabalar,mesajlarınızı okuyunca -belki- aynı üniversite mezunu olmamdan ve Prof.Adnan TUĞ'un kalbimde yerinin cok önemli olmasından mütevellit bir anımı anlatayım.Ben Çankaya üniv.inin ilk öğrencilerindenim,ve o zamanlar özel üniv.lere karşı alerjim var zar zor alttan 7 ders bırakarak yılın sonunu getirdim.Niyetim eve dönüp bi daha bu okula adımımı bile atmamak!Adnan hocamın kapısını korkarak çaldım veda etmek için!!--ama veda ettiğimi kimseye söylemiyorum sadece ben biliyorum--''hocam iyi tatiller dilemek için geldim dedim.Bana sağol KERVAN gel otur dedi ama oturmak ne mümkün tabi!!tam vedamı tamamlamış çıkarken odadan beni fakülteye geri döndüren o cümlesini sarfetti::KERVAN bütünlemeye bu kadar ders bırakmana rağmen sen de bir ışık görüyorum beni utandıracağını da sanmıyorum,2, yıla cok daha iyi başlayacağına inanıyorum...'' NOT:Sayın DELMAR bilmiyorum haberiniz varmı adnan hoca vahim bir hastalık sonucu oğlunu genç yaşta toprağa verdi.Allah rahmet eylesin...