Mesajı Okuyun
Old 11-10-2007, 21:15   #6
av.sally

Sayın Çitlenbikten Dök İçini'den alıntı:
Sevgili Slide
Teşekkür Ederim,Umarım Sevinçlerimiz Ortak Olur..Ben Sevinirken Sizin Üzülmenizi İstemem Doğrusu..Biz bu aşk için savaşacağız gerçekten,istemezsek bizi kimse ayıramayacak.Bu zamana kadar öyle oldu..Hatta öyle bir şey ki biz istesek de ayrılamadık bir vakitler..Bu anlaşılmaz bir şey,Kader diyoruz biz..Kaderimiz umarım ayrılık yazmamıştır bize.Binbir emekle bizi bir arada tutan o kader sonra nankörlük edip ayırmasın bizi..Mesela neden kader deyip duruyor bu kız diyorsunuzdur,tesadüf de olabilir tesadüfler insanları bir araya getirebilir.Doğrudur.Ama hiç böyle bir şeyle karşılaştınız mı?

Bir gün anneme telefonumu verdim,tamire götürmüştü.Ben de erkek arkadaşıma Multimedia Messenger ile resim göndermiştim.Daha sonra o mesajı silmeyi unutmuşum,babamın telefona bakma ihtimali aklıma geldi bir an tereddüte düştüm.Daha sonra annem eve geldiğinde annem kendi hattını takmıştı.Baktım sevgilime gönderdiğim mesajın numarası Nalan olarak kayıtlı.Bu Nalan'ın ben tesadüfen yazılmış bir isim olduğunu,durumu kurtarmak için yapılmış bir şey olduğunu sanmıştım.Anneme:Teşekkür ederim,durumu kurtarmak için Nalan diye kaydetmişsin onun numarasını dedim.Annem de telefonun kendisinde 1 yıldır kayıtlı olduğunu durumu kurtarmak için yapmadığını şaşkınlıkla söyledi.Ben şaşırdım,nasıl yani diyebildim sadece.Bu,dedim sevgilimin numarası..Sen yanlış biliyorsun diyecek kadar annem emin)))Anne dedim,sevgilime mesaj gönderiyorum bir de cevap geliyor Nalan'la buluşmuyorum ertesi günü diyorumAnnem Nalanın kim olduğunu izah etti,mobilyacıymış kendisi,biz yaklaşık 2,5 yıl önce mobilyaları değiştirdik,annem kendisiyle yeniden irtibata geçmek için telefon numarasını istemiş,bundan 1-1,5 yıl kadar önce kadın bu numarayı kendisine vermiş,annem verilen numaranın bir rakamını yanlış algılamış ve benim 27 mart 2007de tanışmış olduğum sevgilimin nosunu kaydetmiş..Ve bu kaydetme işlemi 2005te oluyor.Bu olaya akıl sır erdiremedim,hadi sen yanlış algıladın numarayı,ama bu numara senin yıllar sonra Diyarbakır'a gidecek olan kızının orada İkinci sınıfta tanışacağı bir erkeğe ait olamaz..Bu kasıtlı yapılabilecek bir şey değil..Ve hadi Diyarbakır'dan birinin numarası denk gelmiş olabilir,ama bu benim erkek arkadaşımın numarası..Ve bu numarayı annem kaydettiğinde ben ya lise sondaydım ya da üniversite birdeydim..Yani ne ben ne de erkek arkadaşım birbirimizden haberimiz yoktu...Hani annem bir gün aramış olsa,ben erkek arkadaşımın elinden telefonu alıp annemi azarlamış olacaktım belki deAllahtan annem o numarayı hiç aramamış..Bu olayı kime anlattıysam şoke oldu..Biz birbirimizin kaderine yazılmışız ki ileride istemeyeceği damadının numarası bile annemde varmış daha biz tanışmadan önce...Annem yalan söylemez ve benim telefonumdan onun numarasını çalmak onun hayatta yapacağı en son iş bile değildir.Bu yüzden kendisinde meydana gelen şaşkınlığı da göz önünde bulundurduğum vakit inanılma zolan bu duruma inandımEvet şimdi söyleyin bakalım tesadüf mü bu?Ki o benim tüm önyargılarımın bedelidir,kendisine böyle derim,ama buna rağmen onu sevebildim..Demek ki insan önyargıyla yaklaşmak yerine kalbiyle yaklaşmalıymışİşte bu Benim Yürekli Sevdam daha biz tanışmadan yazılmış..Hatta annem bana Dicle Hukuk'ta okuyacaksın deyip masaya yumruğunu vurmuştuBen istemiyorum demiştim Batıdan olsun demiştim annem yazıp göndemriştiTanışmamıza bir anlamda vesile olan annemdirİşte sevgili Slide,biz böyle birbiriyle karşılaşmış insanlarız,biz birbirimizden ayrıyken sokakta karşılaştık,hani bilerek görüşemezsin kalbin dayanmaz ya,bizim bu yönümüzü bilen Kader yine buluşup el ele olmamızı bir arada olmamızı istedi ve bizi denk getirdi o sokak başında..Biz yine o yolculuğumuzuza kaldığımız yerden devam ettik..Hani derler ya o benim ruh ikizim diye,size bir şey desem inanır mısınız,biz birbirimize fiziken de çok benziyoruz.Yüzümüz gözümüz tarzımız hayata bakışımız önceki hayatlarımız kimmişiz neymişiz diye düşünürdük..Meğer bir Hiçmişiz..Ben eksik yaşadım bunca zaman,şimdi eksik kalan yanım tamamlandı.O bana der ki:Sanki cennetten ruhlar dünyaya gönderilirken sen eşim olarak yazılmışsın kaderime,yazılmışsın ki ben seni gördüğüm an anladım evlenmek isteyeceğim insan olduğunu..ve Biz birbirimiz için yaratılmışız.Bunu demiş olsam boş bir laf etmiş olmam..Bu yüzden ayrılmak bize en büyük kötülük olur..Yok olur bunca mucize..Kim inanır hem sonra mucizelere...İşte Sevgili Slide..Bize dua edin yeter,Göze gelmeyiz bizi kaderimiz korur,yüreğimiz korur..Ve dilerim herkesi böyle yüce bir aşk bulur..
Ehhh ne denir AŞK BUDUR...