Mesajı Okuyun
Old 27-04-2012, 16:46   #7
avukatmine

MÜvekkİlİn Babasi 20.12.2008 Tarİhİnde Kİraci X İle Kİra SÖzleŞmesİ İmzaliyor. Ancak Her Nasilsa Baba Şİzofrenİ Olmasina RaĞmen Kİraci MÜvekkİlİn Babasini Hastaneye GÖtÜrÜp SaĞlik Raporu Aliyor. Ancak MÜvekkİlİn Babasi 25.03.2008 Tarİhİnde Özel Bİr Hastanede Tedavİ Oluyor Ancak Kesİn Ve Katİ Olarak Şİzofrenİ Tanisi Konuluyor.
Burada Kİra Kontratinda Kİra SÜresİ 3 Yillik Dİye YazilmiŞ Ve İkİ DÜkkan İÇİn 300 Tl Olarak BelİrlenmİŞ. Ancak MÜlk Sahİbİ Tek DÜkkan İÇİn 300 Tl Olmasini Kabul EtmİŞ DİĞer DÜkkan İÇİnde 300 Tl İstemİŞ Ama O DÜkkan İÇİn Kİraci Herhangİ Bİr Ödeme YapmamiŞ. İhtarname GÖnderdİk BİrİkmİŞ Kİra Borcu Olan 14.400 Tl Nİn Ödenmesİ İÇİn Ve Kİra Bedelİnİn İkİ DÜkkan İÇİn Emsallerİnİn Altinda KaldiĞini Kİra Bedelİnİn Arttirilmasini İstedİk Ancak Cevap Olarak Bİze BİrİkmİŞ Kİra Borcunun OlmadiĞini Ve Kİra Arttirimin OlmayacaĞini Beyan EtmİŞ. Elİmİzde Kİra Kontrati Yok Sadece Kİracida Var. Bu Kİra Kontratini Nerden Temİn Edebİlİrİm. KarŞi Tarafinin Avukatini Aradim Veremem Bunu Sİze Dedİ. 13 Örnek Ödeme Emrİ GÖnderİr İsem Takİbe İtİraz Edecek Elİmde Kİra Kontarti OlmadiĞindan Dolayi YapabİleceĞİm Yol Nedİr? Şu Hususu Denemeyİ DÜŞÜndÜm MÜvekkİlİn Babasi Vesayet Altina AlinmiŞ Durumda Batil Olan SÖzleŞmeden Bahsetsem Bana Kİraci Devlethastanesİnden Alinan Raporu Sunacak Ancak Şİzofrenİ Tanisi Kontrat Tarİhİnden Çok Önce VerİlmİŞ MÜvekkİlİmİze. Gayrİmenkul Kİralari Hakkinda Deneyİmsİzİm Bana Yol GÖsterecek ArkadaŞlar Var İse Çok Sevİnİrİm.