Mesajı Okuyun
Old 10-03-2008, 12:08   #1
Konukyyyyyy

Varsayılan Evlilikte Kadının Kazancı Erkekten Fazla İse Mal Paylaşımı Nasıl Olur?

merhabalar,ben 1999 yılında evlendim.2000 eylül ayında 13 milyara kendi adıma ev aldım.10 milyarını 5 yıllık kredi çekerek ,3 milyar peşinatını ise evlenmeden önce almış olduğum arabayı satarak karşıladım.bu arada 2002 şubat ayında işden ayrıldım ve 6,5 milyar tazminat aldım ve bimde evlenmeden önce olan birikimimle beraber 7 milyar bir hesap açtırdım ve 2002 şubattan sonraki ödemelerimi burdaki hesaptan çekerek ve 6 ay boyunca almış olduğum işsizlik maaşımla ödedim,bu arada eşimde 2002 nisan ayında askere gitti ve hem eşime baktım,hem evin tüm masraflarını karşıladım,hemde evin kredi taksitlerini ödedim.eşim 2003 nisan ayında işe girdi.eşim bu evin yarısını benden talep etmekte.eşim çalışırken çok düşük maaş aldığı için aldığı maaşı kendisinin içki ve sigara,yol masraflarına yetmezdi üstelik birde ben ona para verirdim,benim aldığım ücret eşimin aldığından daha yüksekti.gerçekten eşim bu evin yarısını alabilirmi,bilgi verirseniz çok sevinirim.