Mesajı Okuyun
Old 28-12-2017, 15:04   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Yok
Bir devlet hastanesinden genel yogun bakimda yer yok diye özel bir hastanenin genel yogun bakimina sevk edildik.hastamiz beyin kanamali.kalbinde kacak bobrek yetmezligi ve bitmek bilmeyen enfeksiyonla girdi bize kimsenin yanina yaklasmamasi herseye dikkat edilmesi gerektigi icin yanina almiyoruz dendi. Ama bir sure sonra hasta bakicinin yogun bakima yandaki hastalarin ziyaretcisini zamanli zamansiz iceri koydugunu ve her defasinda iceri girenler icin uygun yalanlar uydurdugunu yakinini bekleyen butun hastalar fark etti ama buna itirazi birtek ben yaptim. Ertesi gun dr gelip benim ustume yurudu ve hastani cikartirim ve ölür diye tehdit etti. Bir kismini sineye cektim cunku annem elinde ama bildiginiz yogun bakim ūnitesi getcekten iyi bir yer varsa ve gecirme imkanim varsa bana yol gosterin .
------------------------------------------
Sayın KONUK,
Yoğun bakım ünitelerindeki ziyaretci kuralları hastaların sağlığı için konulmuş ve bu kuralların titizlikle uygulanması hem hasta hem de yakınları için önemlidir.
Bunun dışında size yapılan kötü bir muamele iddiasından dolayı şikeyetci iseniz dilekce ile hastanenin idaresine başvuru yapabilirsiniz.
Buradan alacağınız yanıt sizi tatmin etmez ise TC.Sağlık Bakanlığı'na yine dilekce ile şikayetinizi iletebilirsiniz.
Saygılarımla.