Mesajı Okuyun
Old 09-08-2017, 23:15   #1
Ş. Ş.

Varsayılan Cinsel istismar

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki;kendime yapılan bu insanlık dramı işlenen suçun Cumhuriyet savcısı tarafından tahkikata başlandığı ve CİMER'e kadar takibe alınan konu olduğunu belirtmek isterim!Olay 24.11.2016 tarihinde yaşanmış olduğu ve içinde 3 çocuğumun da yaşamış olduğu dehşeti akıllara zarar bir dram olduğunu ve büyük olan 11 yaşında oğlumun ; panik atak hastası olduğunu benim ise cinsel şiddetten dolayı Bartolin kisti ameliyatı olduğum söz konusu iken ve yaşadıklarımı 8 yaşında ki kızım şahit ve yaşananları açık bir şekilde M____ Amirliğine anlatmış olup dehşeti halen yaşıyormuşcasına psikolojik olarak etkilenmiştir! olayın ardından 8 ay sonrasında kendi annem bende ki anormal derecede rahatsızlık ve akabinde panik atak hastası olduğumdan sık nöbetler geçirdiğim üzre ilaçlar ile ayakta kalabilmek adına neden diye bana yöneltilen soru ve endişe di ve vermiş olduğu ant (Ölümü gör söylemezsen! kızım sende bir hal var!)ile söylemek zorunda kaldığım bu şuan onun da pişmanlığını yaşadığım annem bir ay içerisinde ciddi rahatsızlık geçirerek İstanbul'da tedavi altına alındı önce kalp krizi ve ardından kalp damarına stent takıldı ve aynı şikayetler akabinde meğerse çok şiddetli üzüntüsünden dolayı sıçrayan kanser olduğunun teşhisi kondu ve bı kere bu ateş beni öldürürken diğer yandan tecavüze uğramanın dehşeti beni kavuruyor iken hangisine üzüleyim intihar bile etmek istemişken gece çocuklarım uyur vaziyette iken elime aldığım ilaçlar ile tam intihara teşebbüs ederken küçük oğlum uykusundan kalktı birdenbire sebepsiz anne gitme diye sarılıp ağlamasıyla da ölme eylemini de gerçekleştirememiştim! Çaresizim !son size ve Adaletinize sığınarak yazmak istedim rahatsızlık verdiysem de çok affınıza sığınıyorum!Ben sadece çok ocakları söndüren bu canilerin artık cezasız kalmamalı olduğunun canlı bir taraftarıyım! Gereği neyse yapılmasını siz değerli insanlardan istirham ediyorum!