Mesajı Okuyun
Old 09-10-2018, 10:15   #1
Konuk

Varsayılan Kayinvalide alt sebepli aldatma

3 ay önce eşimin sevgilisiyle yazismalarini ve ses kayitlarini yakaladım. O günden beri ayrı yasamaktayiz ve 17 temmuzda cekismeli bosanma davası açtım. 5 yasindaki kizimin velayeti ve her ikimize nafaka talebinde bulundum.
Benim annem babam yok,hicbir uzak yakin akrabam yok Suanda bir isimde yok.yillarca kimsesizligim yuzunden cekmedigim sey kalmadi psikolojik ve fiziksel siddet küfür asagilama küçük düşürme cocugumuza ve bana ilgisizlik vakit ayirmama gezdirmeme,giyim kusam gibi zorunlu ihtiyaclarimizi karsilamama ve daha bircok sey
Kocam surekli annesinin dolduruslarina gelip bana acimasiz ve kotu davranmistir.Annesi surekli dedikodumu yaparak oglunun hep arkasinda oldugunun mesajini alttan vererek esimi yillarca doldurarak islerin bu raddeye gelmesine esimin beni aldatacak hale gelmesine zemin hazirlamis ve esim ne yaparsa yapsin hosgorup onaylamistir.kayinvalidem bizim ailecek vakit gecirme sansimizi bile evlilik suremiz olan 7 yildir elimizden almistir.Yilbasi,bayram,resmi tatil,yaz tatili,yillik izin,hafta sonlarımızı dahi devamli yaşadıkları köyde gecirmemiz gerektigini esime acitasyon yapip etkileyerek empoze etmiş tartismalarimizin %80'i bu nedenle cikmis esim her zaman annesinden yana olarak farkinda olmadan ailesini yikmistir.
Esimle ayrı gecirdigimiz bu donemde esim bana ait olan tektas yuzugumu iznim olmadan alip satmistir.kayinvalidem ise esime kendine ev tutmasini ve barismamamiz icin ogutlemelerde bulunmuş ayrica evimdeki plazma tv hatta tv'yi duvara takma aparatina kadar alip kendi evine goturmustur.Esime vermesi icin kendisine verdigim kolye ve kupelerimi almıştir.Hatta dugunumuzde takilan herseyi düğünü kendilerinin yaptigi gerekcesiyle dugun gunu aksami almislardir.
Kayinvalideme,eşime ve aldatma tarafi olan o kadina tazminat davasi acmak istiyorum.
Haklarimi öğrenmek istiyorum kimsem yok diye beni korkutup sindirmeye calisiyolar lutfen yardim edin.
Saygılarımla.