Mesajı Okuyun
Old 24-07-2017, 12:14   #32
DELİBALTA YILDIRIM

[quote=ezgi48]Sevgili meslektaşım,öncelikle çok geçmiş olsun,aynı olayın bir benzeri,temmuz ayında alanya mahmutlar cezaevinde benim başıma geldi,şarzı bittiği için araçta bıraktığımdan emin olduğum telefonum,kapalı ve içinde sim kart mevcut vaziyette,kol çantamla beraber arabada diye düşünüp emin biçimde girerken,hiç koymadığım bir yerden evrak çantamdan çıktı.
hemen tutanaklar tutuldu,şu an beklemedeyim,ayda yılda bir cezaevine giden biriyim,üzüldüm,çantamı da kendim uzatmıştım,buyrun bakın hiçbişey yok diye,aynı durumu yaşadığım için sizi çok iyi anlıyorum,unuttuğuma itibar bile etmeden "avukat burda yatanların çoğu unutkanlıktan,dalgınlıktan yatıyor " dediler,şu an beklemedeyim,ne olacağını bilmiyorum,telefonun içindeki sim kartta eşime ait kurum hattıydı,umarım onun başı ağrımaz,kendisi memur çünkü.Normal zamanda konuşan hal hatır soran insanların,nasıl fırsattan istifadeyle suçlu gibi davrandıklarını asla unutmam mümkün değil,hala hatırlayınca ellerim titriyor,çok geçmiş olsun,ben beraat edeceğinizden adım gibi eminim,davanın açılması bile gerçekten çok büyük bir ayıp[/Q

Merhabalar, benim de aynı konuda hakkımda dava açıldı. Sizin davanızın sonucu ne oldu onu merak ettim. Beraat ise kararı gönderebilir misiniz. Şimdiden çok teşekkürler.