Mesajı Okuyun
Old 11-02-2012, 20:54   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
Bundan Bİr Ay Önce DİŞ AĞrisi İle Özel Muayenehanesİ Olan XX adlı doktora Gİttİm. DİŞİme Kanal Tedavİsİ Yapilmasini Uygun GÖrdÜ Ve Tedavİyİ Yapip Bİtİrdİ. Fakat Bİr Hafta Sonra DİŞ AĞrim Şİddetlenİp YÜzÜm ŞİŞmeye BaŞlayinca BaŞka Bİ Hekİme BaŞvurdum. Fİlm Çekİldİkten Sonra Tedavİyİ Sadece GÖz Boyamak İÇİn YaptiĞi Ve Tedavİ Sirasinda DİŞ Kanalinin İÇİnde Bİr Alet KirilmiŞ. Dr.Hanimla KonuŞtum Bu Durumu Ve Hatirlamiyorum Öyle BİŞeyİ Dedİ Ve İkİ Dak. Sonra Tamam Hatirladim Dedİ. Buna RaĞmen Benİ Bİlgİlendİrmeyİp Haksiz Yere Benden Ücret AlmiŞ Oldu. DİŞİmİn Çekİlmesİ Gerekİyor Ve O DİŞİ Yaptirmam İÇİn İkİ Tane Daha DİŞİn Kesİlmesİ Gerekİyor Bİr Hata YÜzÜnden ÜÇ Tane DİŞİm BoŞuboŞuna Protez Yapilacak. Şİkayet EdeceĞİmİ SÖyledİĞİmde Benİ EİŞyle Tehdİt Ettİ EŞİmİn Ne İŞ YaptiĞini Bİlİyor Musun Ben De Senİnle UĞraŞirim Gİbİsİnden Tehdİtte Bulundu . Hasta Haklarimdan Yararlanmak İstİyorum . Bu Konu Üzerİnde Önemle Durulmasini Saygilarimla Bİlgİlerİnİze Arz Ederİm.

Sayın KONUK,

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Konusunda uzman bir sağlık hukukcusundan yardım alarak onun öngereceği yöntem ile ilgili yerlere şikayetinizi yaparsınız.Eğer şartları oluşmuş ise tazminat talebinde de bulunabilirsiniz.
Acil şifalar dileklerimle.
Ecz.Mesut ÇETİN