Mesajı Okuyun
Old 05-12-2011, 17:16   #25
sebepsiz zenginleşme

Varsayılan Bu davada bağkurlu olduğu iddia edilirse nasıl çürütebilirim

Arkadaşlar yazıları okudum bilgilendim öncelikle teşekkürü borç bilirim soruma gelince bende müvekkilim emekliliğini ferah içerisinde geçirmesi dileği ile almış olduğu maaşının asgari ücret olmadığı bu sebeple de prime esas kazancının yıllara göre belirleyerek tespiti amacıyla dava açtım ilerleyen safhalarda müvekkilden güzel bir gol yedim e biz 6 yıl kadar abisinin yanında bağkuru gözüküyordu kapatmadık ihmal ettik hem alacak davamı da kıdem tazminatı yönünden olumsuz etkileyecek bu hususun aksini nasıl kanıtlayabilirim zira yazık olacak müvekkil bağkurlu olarak gözüktüğü dönem bağkura ait işyeri karşıda ama gelip avrupa yakasında başkasının yanında usta olarak çalışmakta işverende ssk yatırmamakta ben bunu bordro tanıkları ile ispat ettim bağkurlu dönemde davalı işyerinde çalıştı şeklinde çalışma olgusunu ama kafamı karıştıran bu tanık delili yeterlimi yoksa hizmeti mahkeme tarafından red edilirmi bir de müvekkilin maaşının asgariücret olmadığına dair bankadan kredi çekmesi için işyeri kaşeli yazı var ve müvekkil bunu bankaya vermiş hakim bunun aslının getirilmesini istemedi istemesi gerekmez mi davam red mi ediliyor izlenimi uyandırdı bende de