Mesajı Okuyun
Old 09-03-2007, 22:26   #35
mitrha

3.sınıf için aynı şekilde bizi de korkuttular,çook zor falan diye.şimdi o bizi korkutanlar 4.sınıf için bunu yapıyorlar4.sınıf çook zor sanki yeni bir okula başlamiş gibi olacaksınız diyorlarbunlar her okulda var yani..3.sınıf öğrencisi olarak söyleyebilirim ki bu tarz korkutmalar seni sadece strese sokar tıpkı benim psikolojimi alt üst ettiği gibi..ama su anda en düşük notum 60..yani çalışmadan hiç bir şey olmaz.3.sınıfda hukukcu oldugunu anlıyorsun ve her seyin sadece ders olmadınığının bilincine varıyorsun...1. ve 2. sınıflarda hukuk kitaplarında okuyup bunlar önemsiz,sınavda gelmez nasıl olsa mantığıyla boş geçtiğin konular 3.sınıfta bir bütün olarak karşına çıkıyorherkes zor da dese yapacak tek şey çalışmak..yapacak başka bir şey yok..3.sınıfın son günlerine yaklaşıyoruz ve neredeyse 4.sınıf olduk,daha dün fakülteye geldiğim günleri hatırlıyorum bu okul nasıl bitecek diyordum ama zamaan ççooook çabuk geçiyor..o yüzden kimse böle hurafelere kulak asmasın sadece çalışmak lazım...herkese başarılar...