Mesajı Okuyun
Old 19-01-2020, 00:32   #1
Konuk

Varsayılan Baba ile kişisel ilişki tesisi

Eşim ile yaklaşık 3 aydır ayrı yaşıyoruz. Ben evde huzursuzluklardan dolayı evi terkettim, esim boşanmak istemiyor. Haftada en az 3 ya da 4 gun ne zaman isterse kizim ile görülebilmesi için dışarı çıkıyoruz. Kızım emdiği için ve bensiz durmadığı için bende gidiyorum. Esim buna ragmen beni eve döndürebilmek adına 18 aylık kızım ile kişisel ilişki kurulması davası açmış. Bende cevap dilekçemde kızımın babasından korktuğunu(su an süresi bitmiş bir uzaklastirma kararı da var), emzirdigimi belirttim . Bunların yanında eşimin çok sık görüştüğü kuzeninin çocuk tacizinden yargılandığını, diğer kuzeninin ise kenevir yetiştirdiğini ekledim. Ancak kenevir konusunda sadece eşimin sözlü beyanları olduğunu, elimde herhangi bir belge olmadığını yazdım. Bir de esim bu konuda tartıştığımız whatsapp yazismasinda 'keneviri kuzenimle beraber kullandık' yazmıştı, o mesajlaşmayı da dilekçeme ekledim. Bu tereddütlerimden dolayı görüşmelerin benim.refakatimde yapılmasını talep ettim. Bu durumda verilecek görüş günü ve saati nasıl belirlenir? Benim refakatim mümkün müdür? Şimdiden teşekkür ederim.