Mesajı Okuyun
Old 20-03-2015, 21:21   #1
mağdure

Varsayılan huzursuz Kısa süreli bir evlilik

Merhabalar

Yaklaşık 2,5 ay oldu evleneli. Ben 31 yaşındayım ve bu 2. Evliliğim ve o evliliğimden bir kizim var fakat ben goremiyorum babasinda eşim ise 39 yaşında
Ve ilk evliliği.sikintimiz eşim 20 yıl boyunca ailesinden ayrı hızlı poligamiden
Yana bir yaşantısı olan hergün aşırı olmasa da alkol alan ara da sıra da uyuşturucu kullanan biri fakat evlenirken bunların hepsinden evlendiği zaman kurulabilecegini ve bunlardan uzak olmak istediğini söylemişti . Şimdi ise sürekli o arkadaşlarıyla ve onlarla mutlu olduğunu icabinda bir kadına da gitse kulağımin üzerine yatmam gerektiğini söyleyerek bana inanılmaz psikolojik baskı uyguluyor dayağı küfru yok ilgisiz ve 2 ay boyunca hiç bir şekilde cinsel münasebette bulunmuyoruz şimdi de denedik olmuyor diyor ve boşanmak istiyor esnaf kendisi kendi üzerine is yeri var arabasi ve bir kaç arsası var ben maddi manevi tazminat nafaka alabilirmiyim bir tane şahidim var ve 6 haftalikken çocuğumu düşündüm raporum var ayrıca ilk birinci ayda Hirpalamaya bağlı darp raporum var bilgilendirirseniz sevinirim