Mesajı Okuyun
Old 07-02-2008, 01:37   #2
Konuk:annem

Mutsuz lutfen yardımcı olun

ben öncekı soruma bırsey daha eklemek ıstıyorum 1

ben öncekı mesajıma bırkaç soru daha eklemek ıstedım babamın evlılık yaptıgı yabancı uyruklu bayan hakkında daha önce ıstanbulda uygunsuz bır yasamı vardı ve 3 kez deport almıs bırısı babamla tamamen çıkar ve menfaate dayalı olarak evlılık yaptıgınıda kanıtlayabılırım çunku 3 yıl önce babam moldovada onunla nıkah yaptıgında (turkıyede görunmeyen bır nıkah)turkıyeye gelır gelmez orada zorla alıkonuldugunu zorla kredı kartının kullanıldıgını pasapotunun ve kımlıgının elınden alınıp nıkaha zorlandıgını ve dolandırıldıgını ıddıa ederek savcılıklara suç duyurusunda bulunmustu bunların hazırlık numaralarıda mevcuttur ama suc duyurusunda bulundugu bayana 10 ay önce turkıyede nıkah yaptı annemı de o zamana kadar oyaladı ben ve resıt olan kardesım aıle ıçındekı butun olayları bılıyoruz bızım sahıtlıgımızle annemın heklarını arama sansı varmıdır?lutfen yardımcı olurmusunuz?annemı hem kandırarak hem korkutarak hemde bız öz çocuklarına devamlı sıddet uygulayacagı tehdıtıyle bosanmaya zorladı bunun temyız mı?suc duyurusu mu?bır çözümü olmalıdır mutlaka vardır dıye düşünüyorum bu konuda da bıze yardımcı olurmusunuz?
yardımlarınız ıçın sımdıden tesekkür çok tesekkürler