Mesajı Okuyun
Old 05-12-2006, 17:04   #40
runal

Varsayılan merhaba

Alıntı:
Yazan piam75
sevgili arkadaşlar ben bir film arıyorum sanırım ismi aşk çıkmazıydı.yıllar önce cine5 de izlemiştim.o filmi o kadar aramama rağmen bulamadım.filmin konusunu da kısaca anlatayım.bir kiralık katil var bu bi kıza aşık oluyor.ayrıca bu kiralık katil bir yazar.kıza mektuplar gönderiyor fakat kendi yüzünü hiç göstermiyor.kız bu mektuplardan çok etkileniyor ve oda tanımadığı adama aşık oluyor.kızın üniversitede ki hocası bir gün dersde bu adamın yazdığı bi yazıyı okuyor kızda hocasını o adam sanıyor ve hocasıyla evleniyor.fakat daha sonra o kişinin hocası olmadığını anlıyor.daha sonra adam kendini göstermeye karar veriyor ve kızın evinin önüne geliyor.kız camdan adamı görüyor.aşağıya iniyor,tam kavuştular diyoruz ama karşı karşıya geldiklerinde bir araba geçiyor ve adamı öldürüyorlar bu sahne çok etkileyiciydi adamın kanı kızın yüzüne serpiliyor.şimdi anlatırken bile tüylerim diken diken oldu.çok etkilenmiştim bu filmden hatta bi ara kiralık katil olmayı bile düşündümkızın filmdeki ismi tya' dı.kız arkadaşlarıma tya diyodum ozamanlar.eğer bu filmi izleyen birisi varsa bana yazsın yada bu filmi nerede bulabilirim.yardımcı olursanız sevinirim yoksa kiralık katil olacağım

http://www.ideefixe.com/video/tanim....YDR3UIMVBTD44V belki bu film olabilir..ii seyirler