Mesajı Okuyun
Old 26-11-2009, 02:40   #1
aykaranlik

Varsayılan eşimden ayrılmak istemiyorum ama mecburum..

biz eşimle beraber birbirimizi 7 sene sevdik ve ailesi beni istemediği için gizlice evlendik..ailesi bizi rahatsız etmeye başlayıncada bulunduğumuz ili terkettik..bu arada bizi savcılıklara onlar verdi..oğlumu kaçırdılar diye..ben ve eşim 25 yaşındayız..2009 da evlendik 7 aylıkta evliyiz..sonra bir şekilde aramızdaki problem kalktı sandık ve bizimle barış çağrılarına inandık.aynı eve taşındık..eşimin ailesinin yanına...ondan sonra problemler başladı.hakaretler iftiralar...v.s.gün yüzü göstermediler bize..ve en sonunda evi terketmek zorunda kaldım..eşim işsiz ve parasız olduğundan bize sahip çıkamadı..ve ben ayrıldık diye geçen intihar ettim ve hastanede hamile olduğumu öğrendim..eşimde bende birbirimizi çok seviyoruz ama yapacak biçaremizde kalmadı..bu arada eşimi kaçarız diye ölümle tehdit ediyorlar..boşanma davasınıda bu hafta açacaklar..eşim ve ben çaresiziz...ne yapmamız gerekiyor ve nasıl bir yol izlememiz gerekiyor..ben eşimi çok seviyorum ve bir bebeğim olacak..çocuğuda benide istemiyorlar ve eşimi yurtdışına gönderecekler...lütfen bize yardım edin..bir akıl verin..ben nafaka v.s falanda istemiyorum eşimi istiyorum...