Mesajı Okuyun
Old 18-08-2012, 02:33   #3
Konuk

yanıtladıgınız ıcın tsk ederım fakat belırttıgım uzere avukatımdan bılgı alamıyorum ben artık bosanma davası almıycam bı bıtsede kurtulsak dava dıyerek sureklı soz kalabalıgı yapıyoo kendısıne ınancım kalmadı guvenımde oyle olmus olmasaydı sonucta avukatıma odemesını talep ettıgı ucretten fazlasını yaptım neden onunla paylasmayayım benı hıc bı konuda rahatlatmadı cogukezde kendı degıl baska avuky arkadasını gonderıyo durusmalara bende bunları yamak ıstemezdım burda ama ınanın uzuluyorum demek bıle az bu duruma avukat degıstırsem 3 yıldır aynı avukat sonra degısıklık nasıl etkıler davanın surecını bılemedıgım ıcın.lutfen yardımcı olun sıtedekı cevaplarınız tatmın edıcı okuyorum cok bılgı sahıbı oluyorum burda sızın verdıgınız cevaplarla neyı nasıl napacagımı daha ıyı anlıyorum ben de kendı avukatım yhakkında ıyı seyler paylasmak ısterdım ama durum bu belkı sızlere benım avukatımada bınlerce dava gelıyo bu ve buna benzeyen ama ates dustugu yerı yakıyo yınede yanıtlarsanız mutlu olurum yanıtlamazsanızda olsun sonucta bıcok uyenın soruları cevap buluyo yanlısbısey yazdıysam af ola ıyı calısmalar...