Mesajı Okuyun
Old 15-08-2012, 16:52   #4
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Av. Engin EKİCİ öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Raporum mevcut kısaca özet aktarmak istiyorum ben 2001 yılında a ilinde ilinde iken doğan oğlum 2007 yılına kadar a ili üniversitesinde tedavi gördü zorunlu şark hizmeti için 2007 yılında b iline tayin çıktı b ilinin a iline yakın olması nedeni ile gidiş geliş yaparak tedaviye deam ettim.zorunlu şark hizmeti bitiminde ekonomik nedenlerle 1 yıl daha şarkta kalmak için ipka verdim il tarafından ipka kabul edildi fakat genel müdürlük ipkaları bozması nedeni ile c iline atandım bunun üzerine raporu sundum ve atama yar değişikliği talebinde bulundum fakat kurum atandığım ildede tedavi yapılabilir gerekçesi ile reddetti. Raporda halen devam eden tedavi ve takiplerinin tarafımızca yapılması uygundur şeklinde belirtiliyor. Bu durumda yapmam gerekenler konusunda yardım bekliyorum bu arada b ilinde halen çalışıyorum henüz ilişik kesmedim ama 17 ağustos son gün
gıyabımızda ilişik kesecekler zaman kısa tşk ederim.

İlk mesajımda ifade ettiğim gibi dava açmalısınız. Davaya ilişkin olarak doğrudan hukuki yardım almanızı öneririm.