Mesajı Okuyun
Old 17-10-2009, 01:48   #209
BUSRA1907

CREEDY:Neden ölmüyorsun? Neden ölmüyorsun?
VENDETTA:Bu maskenin altında etten daha fazlası var.Bu maskenin altında bir fikir var Bay Creedy.Ve fikirler kurşun geçirmezdir. FOR VENDETTA.

LEON:Mathilda,bunu bana neden yapıyorsun?Sana iyi davranmaktan başka bir şey yapmadım.Dün şu kapının önünde senin hayatını kurtardım.
MATHİLDAoğru.Ve şimdi de ondan sen sorumlusun.Hayatımı kurtardıysan,bunun için iyi bir nedenin olmalı.Beni kovarsan,o kapıyı açmış olmanın hiç bir anlamı kalmaz.Beni ölüme terketmiş olursun.Ama kapıyı açtın.
LEON:Yani?
MATHİLDA:Eğer bana yardım etmezsen,bu gece ölürüm.Bunu hissedebiliyorum.Ve bu gece ölmek istemiyorum.

MATHİLDA:Seni kaybetmek istemiyorum,Leon.
LEON:Beni kaybetmeyeceksin, Mathilda. Bana yaşama zevki verdin. Mutlu olmak, yatakta uyumak, köklerim olsun istiyorum. Tekrar yalnız kalmayacaksın, Mathilda. Lütfen, şimdi git bebeğim, git. Sakinleş. Aşağı in. Git. 1 saat sonra Tony'nin yerinde buluşuruz. Hepsini temizleyeceğim. Seni seviyorum, Mathilda.
MATHİLDA:Bende seni seviyorum,Leon. LEON.

Ve tabiiki de RAİN MAN filmini izlerken beni çıldırtmış olsada hafızama kazınmış olan replik:"Birinci köşedeki adam gelip ikinci köşedeki adama..."