Mesajı Okuyun
Old 20-04-2007, 15:54   #22
GÜLİZ

Varsayılan Sayın Pınar Söğüt'e

Açıkcası çok incindim sayın pınar söğüt ama dediğim gibi sözlerinizi gerçek düşünceleriniz olarak değil bir talihsizlik olarak algıladım.Çünkü bana göre meslektaşlar birbirlerine böyle ithamlarda bulunmamalılar.Hiçbir meslektaş diğer meslektaşını 'savcının kapısında bekliyor 'gibi küçültücü bir ifadeye layık görmemeli, meslektaşına 'savunmanın bağımsızlığı' ilkesinden bihaber yakıştırmasını yapmamalıdır,konu ne olursa olsun. Neyse pek de hoş olmayan bu konuda daha da konuşmak yersiz.

Sizin görüşünüze saygı duymakla beraber katılmıyorum.Dediğim gibi sözü edilen tarihler arasında ki ücretleri alıp almamak bir tercih meselesidir ama almak yapılan eyleme engel teşkil etmez.Önemli olan istifa edip adalet mekanizmasını tıkayabilmek.Herhangi bir gelişmenin olmamasının yegane sebebi de istifa etmeyen meslektaşlarımızdır ki onların bu tercihlerine de saygı duymak gerekir.Ben de görevlendirmeler durdurulduğundan beri görev almıyorum ama aldığım görevlerde ben emek verdim ,mesai harcadım.Hem bu düzenlemeyi protesto edip hem de verdiğim emeğin hakkını bu düzenlemeyi yapanlara hibe mi edicem?

Bunun benim tercihim olduğunu özellikle belirtiyor,hukukta saygının esas olduğunun altını tekrar çiziyorum...
İyi çalışmalar diliyorum.