Mesajı Okuyun
Old 19-01-2010, 23:55   #1
Admin

Varsayılan İcra İşlemleri ve Psikolog Desteği

Adliye teşkilatımız içine psikolog, pedagog ve sosyal hizmet uzmanları yavaş yavaş giriyor. İcra işlemlerinde henüz yoklar ancak belki de İcra Dairelerinde de görevlendirilmeye başlamalarının zamanı geliyor.

Doğrusunu isterseniz, fikir bana ait değil. Site posta kutunuza gönderilen bir ziyaretçi mesajı bana bunu düşündürdü:

Alıntı:
MRB BENDE BİR HACİZ MADURUYUM.SİZDEN BİR RİCAM VAR.HACZE GİTTİĞİNİZDE BİR PSİKOLOG ALMANIZI RİCA EDİYORUM.BÖYLECE AİLELER DAĞILMAZ BELKİ...AVUKATLAR SİZLER EKMEĞİN FİYATINDAN HABERDAR DEĞİLKEN ZEYTİN PEYNİR NE KADAR BİLMEZKEN BİZLER DİŞİMİZLE TIRNAĞIMIZLA İKİ ÜÇ PARÇA EŞYAYI ALABİLMİŞİZ.ASGARİ ÜCRETLE GEÇİNMEYİ BİLİRMİSİNİZ.BUNA EV KİRASIDA DAHİL..ÇOCUĞUMUZUN YAĞMURDA YIRTIK AYAKABIYLA OKULA GİTMESİ NE DEMEKTİR BİLİRMİSİNİZZ..BEN BÖYLE BİR HAYATI YAŞAMAK ZORUNDA OLDUĞUM İÇİN HERŞEYDEN NEFRET EDİYORUM.BYLE BİR DÜNYAYA ÇOCUK GETRİDİĞİM İÇİN KENDİMDEN NEFRET EDİOYRUM.ÜÇ KURUŞLA YAŞAMAK ZORUNDA OLDUĞUM İÇİN EKONOMİDEN VE HERŞEYDEN NEFRET EDİOYRUM...OKUDUĞUNUZ İÇİN TŞK EDERİM SAYGILARIMLA.....NASIL YAŞAYACAĞIZ SZİLER BİLİYOMUSUNUZ ÇÜNKÜ BEN ARTIK BİLMİYORUM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.....