Mesajı Okuyun
Old 09-01-2008, 14:39   #14
avukat2007

Bu mesleğe başlamadan önce ben en çok başarısızlıktan korkuyordum. Çünkü okul hayatımda güzel öğrenci, etkinlik insanı, gelecek vaad eden çocuk olmuştum hep. Üniversiteyi bitirince aynı başarıyı tutturamamak beni normalin çok çok üstünde korkuttu ve sonunda avukatlık stajına başladığımda gerçekten de tepe üstü çakıldım. Başarısız olduğumu düşündüm. Sonra anladım ki, insan bir defa yenilmekle başarısız olmuyormuş. Başarısız olmak da herkese göre değişiyormuş. Şimdi hergün başarısız oluyorum sonra beni başarısız yapan şeyle başa çıkıyorum, başarılı oluyorum. Bu böyle devam ediyor.
Hobilerim çalışmaya başlamadan önce daha çoktu. Hala devam ettirmeye çalışıyorum. Okumayı çok seviyorum, bunun yanında İyi bir sinema izleyicisiyim. Kısa film senaryoları yazıyorum. Bazılarını öykü haline çevirip öykü dergilerinde yayınlattım. Dans etmeyi çok seviyorum. üniversitede latin dansları ve tango çalışmıştım. Geçen hafta yeni bir dans kursa başladım. Swing öğreniyorum
Buna ek olarak alıp sırt çantamı, bilmediğim bi istikamete yola çıkmayı çok severim.