Mesajı Okuyun
Old 03-01-2008, 11:46   #8
av.sally

[quote=Av.EErdem]Anketi değerlendirirken anladım ki; bir hukukçu olarak fazla hobili ve fobiliyim.
Baromuzun korosunda bulunarak müziğe olan ilgimi tatmin ediyorum, hatta sadece korist değil solist olarak da sevdiğim bir şeyi yapıyorum. Bunun yanında yine meslektaşlardan oluşan bir tiyatro grubumuz var, geçen yıllarda oyunculuk eğitimi aldık ve bir oyun sahneledik, şimdi dersler sona erdi ve kendi seçtiğimiz tiyatro oyunlarını sergiliyoruz. Ayrıca aynı grupla tiyato izleyerek ufkumuzu genişletmeye de çalışıyoruz. Kitap okumak kendimi bildim bileli en dolu zamanlarımı oluşturuyor. Ama sadece okumuyor; şiir, öykü ve deneme yazıyorum. Resim kabiliyetim olmadığı için annem ebru ve ahşap boyama sanatıylarıyla uğraşırken, ona yardım etme bahanesiyle ucundan kıyısından o işlere de bulaşmışlığım var. Ve yine annem sayesinde çiçeklerle dostluk kurmayı da öğrendim ve büromda çiçeklerim var. Evcil hayvan sayılırsa akvaryum balıkları besliyorum. Bunun dışında da hobilerim var ama bu kadarı yeter sanırım.

Ne denebilir ki???HARİKAA