Mesajı Okuyun
Old 06-10-2007, 10:40   #26
deno

Öncelikle bir konuya değinmek istiyorum; kadın da erkek de doğada çok eşli bir yapıya sahiptir.(bazı türler hariç)Kadının tek eşli olmasını gerktiren bir durum yoktur,ki kadın doğurgan olması nedeniyle en iyi eşi arar hayatı boyunca.
Sayın slide'ın yazdığı ''ben aldatmanın içgüdüsel bi açlıktan ileri geldiğini düşünüyorum..cinsiyet ayrımına karşıyım bu konuda..bahsedilen hissiyat eksiklikleri ve beklentilerin istenilen gibi sonuçlanmaması elbette yerinde tespitler..ancak temelde doyumsuzluktan ibaret olduğunu düşünüyorum..sofradaki her yemekten tatma çılgınlığı gibi bi şey..ki farklı olanı yaşamak istiyor her iki taraf da..''
aslında durum biraz da bundan ibarettir.
Aldatma durumu biraz da kadın tarafından başlayan bir şeydir.Kadının aldatması da bu yüzden daha kolaydır,çünkü baştan çıkarılan kadındır.E bu noktada erkeğin işi daha zordur.
Erkek aldatmayı isterse kesinlikle başarılı olacaktır diye bir düşünce yanlıştır ancak kadın isterse gerçekten başarılı olur.Çünkü -hele ki ülkemizin şartlarına göre- bir ilişki ancak kadının onayına bağlıdır.
Ülkemizde kadınlar ilk beraber oldukları erkekle evli olduklarından dolayı'bu tabu yavaş yavaş çözülüyor tabi,en azından İstanbul'da' zaten cinsel hayatlarını ya da dişiliklerini,isteklerini sorgulamıyorlar.

''Bir de evli erkekler eşlerini yine evli olan kadınlarla aldatıyor.''
Evli bir erkek eşini aldatırken eşinin onu çoktan aldatmış olabileceği ihtimalini düşünmüyor.
Son olarak;
aldatmak,aldatılmak dünyanın sonu değil gibi.