Mesajı Okuyun
Old 21-04-2008, 17:42   #41
diclee

Konuyu enbaşından beri takip ediyorum. Nihayet beklediğim cevap gelmiş ama ben görememişim Sevgili alidurak fikirlerinin değişmesine gerçekten çok sevindim. Diyarbakır lı olmamama rağmen bu şehri çok seviyorum. Olumsuz şeyler yaşanıyor ama bir insanın buradan nefret etmesini gerektirecek kadar değil bence.

Dicle de okumaya gelirsek Yatay geçiş için yeterli ortalamaya sahip ama Dicle den başka bir yerde okumak istemeyen ve DİCLE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ mezunu olmak isteyen biri olarak burdan yatay geçişle gidip geri dönen birçok öğrenci gördüm.

Sanırım dicle nin farkı burda. Ancak başka bir yere gidince kıymetini anlıyorsun.Aslında bu ünv.nin 2-3 festivale konsere ya da kendini daha iyi tanıtmış bir ünv.ye çoğu kez tercih edilemeyecek bir ünv. olduğunu ancak buradan gidince anlıyorsun

Umarım birgün Dicle ünv. Hukuk fak. akademik kadrosunda yer alabilirim ve diploma sahibi olmak için ya da akademik yükselmeler için buraya tahammül etmek zorunda kalan insanların fikirlerinin değişmesine katkım olur.