Mesajı Okuyun
Old 29-01-2010, 15:16   #78
Academic

Alıntı:
Yazan av.bengü bulut
bence sayın academicin bana ve sayın nanuya olan öfkesi hukukçu olmayı en azından bir zamanlar çok istemiş olmasından diye düşünüyorum

Sayın Bulut,

Size öfke duymuyorum sadece lisans düzeyinde eğitim almış insanların okuduğunu anlama konusunda biraz daha becerili olmasını bekliyorum. Ayrıca burada yetiştirdiğimiz öğrencilerin haklarını da savunduğumu düşünüyorum. Ve avukat olmayı istemiş olsa idim olurdum zira lisans puanım buna yetiyordu ancak ben eğitim yönetimi alanında kariyer yapmayı kendime daha uygun bir alan olarak seçtim. Alanınız konusunda bilgim var, pek çok hukuk dersi aldım ancak benim hukuk dersi aldığım kadar siz eğitim alanında ders almış olsa idiniz eminim ki öğretmenliği kendinize bir hak olarak görürdünüz Biraz daha uzaktan ve daha nesnel bakabildiğinizde savunduğunuzun yanlışlığını anlayacağınız konusunda hala ümit taşıyorum. Ben eğitimciyim. Sabırlıyım. Bir çırpıda sonuç alamayacağımın bilincindeyim. Ve bakın inatçıyım da))))

Hala bu savunduğunuz çözümün (!) ne kabul edilemez olduğunu elbet bir gün anlayacağınıza inanıyorum)