Mesajı Okuyun
Old 02-04-2007, 13:17   #36
AV.ELİF GÖKDEMİR

Ben Merak Edenlere Hakİmlİk Sinavlaryla İlgİlİ Genel Kaynaklari Soyleyeyim Bugun İdarİ Yargi Hakİmlİk MÜlakatina Gİrdim.bİraz İlgİlendİĞİm İÇin Yardimci OlabİlceĞİmİ DÜŞÜnÜyorum..anayasa Ve İdare Hukukundan SavaŞ Yayinevİ Yeterlİ.yİne Aynİ Şekİlde Medenİ Hukuk EŞya Ceza Genel De Yeterlİ Ama Tİcaret Ve BorÇlaryeterlİ DeĞİl.borÇlari Ahmet KiliÇoĞlunun Kİtabindan Bİr GÜzel Okuyun.mehmet Bahtİyarn Tİcaretlerİ Yeterlİ Hele De Son DÖnemlerdekİ Tİcaret Sorulari İÇn Fazla Bİle Dİyebİlİrz.ceza Usulu Kanundan Okuyun.themİs Soru Bankasi Olarak İyİ Ve Bİr De Refarans Var O Da İyİ Ama Sorulari Az.İdari Yargi HakİmlİĞİne Gİrmek İsteyenler İÇİnse Vergİ Genel Ve Özel İÇİn Bİraz AĞir Ama Net Ve Kalici Bİlgİler Vermesİ AÇisindan Nurettin Bİlİcİ Çok İyİ.malİyeye Murat İnsan Kaynaklari Var Oradan ÇaliŞabİlİrsİnİz Dİyebİlİrİm.İdarİ Yargiya Da M.İnsan Kaynaklarindan ÇaliŞip Kanunu İyİ Okuyun.ve Kesnlİkle GeÇmİŞ Yil Sorularini DoĞru Kaynakalardan ÇÖzÜn.ekİmdekİ İdarİ Sinavnda 20den Fazla Soru Ayniydi Vergİden.İktİst İÇİn BİrŞey DİyemeyeceĞİm ÇÜnkÜ Anlamiyorum Onu. Ama Sİz Ondan Da GeÇmİŞ Yil Sorulariyla En Azindan İsİmlere GÖrÜŞlere Bakin.benİm SÖyleyeceklerİm Bu Kadar. İnŞallah Faydali Olur.