Mesajı Okuyun
Old 11-11-2013, 05:03   #1
nur_agca

Varsayılan kadının aldatmasından olan çocuk

merhaba 7 yıllık bir evliliğim 4 yaşında bir oğlum var eşimin ilgisizliği sorumsuzluğu ve sevgisizliğinden dolayı bir boşluğua düşerek eşimi aldattım 2 yıl, evliyken bir ilişki yaşadım. bu ilişkiden hamile kaldım ve doğum yapmadan bir ay önce oğlumuda alığ eşimin evinden ayrıldım. bu hamilelikten eşimin haberi yoktu.ben evden ayrıldıktan sonra eşimin ortalığı ayağa kaldırım bir çok yere başurmuş kayıp diye bir kaç gün sığınma evinde kaldım daha sonra ise arkadaşımın evinde kaldım.birlikte olduğum insanlada ayrılmıştım. sonrasında eşim hamile olduğumu öğrenmiş ama uzun süre bi cinselilişkimiz olmadığını bildiği için aldattığımı tahmin etmiş.doğum esnasında kayıtlı belgeli hiç birşey yok eşimin ispatlayabileceği sadece kulaktan dolma bildikleri. eşimi ilk önce ben mahkemeye verdim boşanmak için fakat eşimde bana karşı adli tıp raporu istemiş ve oğlumun velayetini alabilmek için hertürlü şeyi yapıyor. lütfennnn yardımcı olurmusunuz benim aakıbetim ne olur oğlumu kaybetmek istemiyorum. mahkemede kimsenin yüzünü görmek istemiyorum çünkü yaptıklarım ortaya çıktığı için utanıyorum duruşma çok yakın ben ne yapabilirim