Mesajı Okuyun
Old 14-03-2013, 14:34   #15
suskun_juliette

Alıntı:
Yazan Av.Ömer KAVİLİ
UYARIMDIR
Av.Suat ERGİN,

a- Soruyu dorğu yerdemi soruydummu gibisinden soruysanızda onun bi önemi yoğtur, dorğu cevapmı alıysın, bunun mühimmiyatı vardır.

b- Sizin 5 dakikalık 2009'a geç girmeniz 2009'u mundar etmez; ancak bu işte bir komple var gibime geliyi gibim sankileme, Çünkümleyin, benim helbette ZANIK olaraktan DURŞMA/ları/m ayni sene içinde olacağından eyi düşünmenizi ricamdır.
Çünkümleyin, hakimler harbiden duruşmayı saatiynen yani dakkasıynan alır ise duruşmaya geç kalırsın; duruşmaya geç kalırsan duruşma salonuunun gapısından içeri girmeye yer bulamazsınki hemide görevi ehmalkarlık veya karlılıktan seni örgüte şikeyete yazı veririm.
Yanim, benim DURUŞMA/VURUŞMA/LARIM gecikecekmidir.

c- Gafayı takdım dediğiniz sitenin kapıcı ve durumun idarecisi BAHTI KARA Özge YÜCEL'e laf atmay ınız, çünküm yangışı düzeltme vazifesi her bi yöneticinin geydiği DELİ GÖMLEĞİDİR, biz yazı yazannar nası yazarsağ yazak, onnar vazifesi içinde hemen düzeltirler. esassen de başka işleri yokturdur herhalımda.

Suallerinize sızin numaraynan cevap veriyim:

1- Eski seneyi daha ne kadar bekleteğini sanıyonki, mümkünatı yok, sen 2009'a girmişsindir, KESİN TAHMİNİM.

2- Yoğarıdaki cuvap aynen geçer.

3- Helbette duruşmaya 5 dakka geç girmeye sebep olur, amma, başka şeylerede sebep neden olur.

4- Bu hususta yargıtay kararı yoğsada, bundan sonra oluşturulabilirlililk muhtemelliğinde olabileceği kanaaatinde olduğumu doktrinde ilkkez aha buraya yazıyım.

5- Paralel veya parabol evreni garıştırma, duruşmama geç kalırsan tercih edeceğin bi evren, hatta NETEKİM paşahazreti dahi bulabilirsin.
Bu husus hayatın olağan akışına değilsede, suyun oluğunun akışına uygundur.

İmza
Bahtı kara avukatın müvekkili
ZAnıK ömer

Alıntıladığım mesaj, ofisteyken yüksek bir kahkaha atmama sebep oldu. Elinize sağlık