Mesajı Okuyun
Old 23-08-2007, 08:34   #1
Konuk

Acil Boşanma Davasi,ölümle Ve Çocukla Tehdıt

Merhaba
eşimle çok ciddi problemler olmadı.ama ciddi olmayan konularda bile bana el kaldırıyor (fakat vurmuyor)
boşanalım dediğim de boşanma davasını sen aç diyor benimde kafamda soru işareti oluşuyor.boşanma davasını ben açarsam bir zararım olurmu.kamuda çalışan biriyim.ve 1,5 yaşında oğlum var.
birde her seferinde beni ölümle tehdit ediyor.korkmuyorum fakat böyle korkmazken birde gerçekten öldürürse diyorum.tanımayan biri duysa tehditlerini tüyleri ürperir.o boyutta yani.telefonla arayarak tehdit ediyor ben onla görüşürken telefon görüşmesini kaydettiğimde mahkemeye bu kaydı sunarsam delil sayılırmı?
birde çocuğumu bana bırakıyor fakat gelip çocuğu alıp istediği yere götüreceğini söylüyor.benim eşime çocuğumu dışarıya götürmesini istememde haklı bir çok sebebim var.sebeplerimi mahkemde saydığımda mahkeme buna bir çözüm getirebilirmi.mesela çocuğu dışarı çıkardığında çocuğun yanında benimde olmam gibi.yada çocuğu 1,5 yaşında olduğu için sadece evde görmesi gibi.
eğer çocuğu onla dışarı çıkarmazsam ölümle tehditleri başlıyor yine.gerçekten çocuğumu benden 1 dakika ayırmasını istemiyorum.çünkü ona güvenmiyorum.evden çıktığı an oğlumu birdaha görememekten korkuyorum.o kadar çok çevresi varki ve iyibir çevre değil bu.ben onu birdaha bulamamaktan korkuyorum.yardımlarınızı bekliyorum.çok teşekkürler.