Mesajı Okuyun
Old 06-03-2007, 12:37   #33
yağmurdamlası

Varsayılan :)

Sayın envanter09,
Yazınıza cevap yazmak isterim.Bayanlar her zaman daha duygusal olarak kalacaklardır ve erkekler bunu daha arka planlara atmakta ısrarlı olacaktır.Bir kızın size evlenme teklif edebilme cesaretini kendinde görebilmesi ne güzel.Demek ki sevgisine inanabilmiş.Çoğu erkek var ki korkaklığından gerçeği haykıracak cesareti kendilerinde bulamıyorlar ve ben onlara hep acıyorum.Bir bayan bunu yapınca neden bu kadar tepki alıyor ki.Ben bunu hiç denemedim başıma gelmedi ama nasıl bir sevgi ve cesarettir ki sevgisini evlenme teklifi olarak sunabilmek?Gerçekçi düşünenler ilk önce zaten karşısındakine bir dost bir sırdaş bir yoldaş gözüyle bakarlar.Onda sevgi bulmak ondan sevgiyi arzulama nedeni doğru kişi olduğunu düşünmektir.Bir bayan olarak doğru kişinin kollarında bir hayat geçirmek her zaman düşüncelerinin içinde varolan şeydir bir bayanlar için.Yanlış düşünüyorsunuz demiyorum size envanter09 ama bunda psikolojilik bir durum olduğu yok.Buradagerçek sevgi kırıntıları var ama bence bunları okusaydı o genç kız çok üzülürdü..
Saygılarımla...