Konu: içki sebebi
Mesajı Okuyun
Old 22-10-2014, 17:56   #1
Konuk

Önemli içki sebebi

merhaba, ben 20 yirmi yıllık evliyim 1 yaşında bir kızım ve 20 yaşında bir oğlum var. oturmuş oldum ev ailemin adına 2000 senesinden beri oturuyoruz. Devlet dairesinde taşeron aracılığı ile çalışıyorum eşimin şirketi var ancak zarar olarak gözüküyor maddi açıdan para sorunu yok kızım ve oğlum özel okulda okuyor taksitleri oğlumun ki benim adıma üniversitede kızımın ki eşimin adına iki arabamız var birinin kredisi benim adıma diğerini ki onun adına hala devam etmekte kredi kartlarımız var.
eşim belli bir miktarda kullanmam için çek verdi ve zamanı henüz gelmedi en az 8 ay sonra kullanabileceğim yani çeklerin zamanı var kaybolmaması için bankaya yatırdım. Eşim sürekli içki içtiği için artık dayanamıyorum çocuklarım ve ben psikolojik şiddet görüyoruz ertesi gün gelip özür diliyor kızdığı zaman çekleri ver diyor vermeyeceğimi onların benim 20 senelik hakkım olduğunu belirtiyorum hırsızlık çeki derim diyor çekler onun müşterisinden almış olduğu çeklerdir. Çocuklarım çok yıprandı benimde aynı şekilde tedaviye yanaşmıyor senin yüzünden içiyorum diyor içkili olduğunda benden ilgi göremedikçe hakaret iftira bağırıp çağırıp küfür etme komşulara rezil olduk çaresizim boşandığımda param yok aldığım maaş yetmez çocuklarımın okul paralarını ödemez kredimi ancak öderim tüm yaşamım alt üst olur haklarımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim