Mesajı Okuyun
Old 14-11-2006, 00:49   #18
lawyermed

The Ring I (halka 1) gerilmek için birebir. özellikle gemiden atın denize atladığı bölüm müthiş.

Man on Fire (gazap ateşi) Danzel Washington'nın oyunculuğu ve senaryo inanılmaz güzel .

Enemy of the state ( devlet düşmanı) tek kelime ile kusursuz bir macera filmi

The Interpreter (çevirmen) başrolde Nicole Kidman ve iyi bir senaryo daha ne olsun .

Troy (Truva) "Brad Pitt in surların kapısına gelip Hector u çağırması" dehşettt bir sahneydi...

The Village (Köy) korku filmi olarak tanıtıldı ama korkudan eser yoktu o yönden hayal kırıklığı ama insanı içine çekebilen ve şaşkınlığa uğratan bir filim

50 First Dates (50 ilk öpücük) yok böyle bir filim ve iddia ediyorum tarzında bir numara (belki aşk doktoru ile çekişir ) Adam Sandler ve Drew Barrymore bu filmde beni çok etkiledi...

testere 1-2-3 de herşey ile harika...birgün "testere teksas katliamı" diye bir filim çıktı. afişi görünce testere serisinin devamı sandım. filmin başında devamı olmadığını öğrenince biraz içim burkuldu ama yine de hakkını vereyim bu filmde sağlamdı.

Enemy at the gates (kapıdaki düşman) ikinci dünya savaşı ile ilgili harika bir film.

Click ... gerçekten eğlenceli, üzüyorda. ... Adam Sandler bu adam bunu iyi yapıyor zaten.

aklıma gelenler bunlar... (eskisi gibi bol bol film izlemeyi özlediim )