Mesajı Okuyun
Old 05-05-2006, 18:18   #19
hükümsüz1621

Varsayılan sayın judge 21'e

aşk basit bir duygu değil ki basit bir sözlerle anlatayım...üstelik ne şairim ne de yazar..ELİF gibi anlattım .bunlar benim düşüncelerimdir.gerçekleri çok iyi biliyorum.pekçok insanın dayanamayacağı şeyler yaşadım.yazdıklarımdan hayalperest biri olarak mı algılanıyorum acaba..insanın canını aşktan da fazla acıtan şeyleri gördüm.bu acı gerçeklere ve maziye kaptırırsam kendimi bu hayattan haz almam mümkün olamaz.kasırgalı yaşamımda sevgiye tutundum.hayatı sevmek gerektğine inanırım.bu yüzden aşkın her türlüsünden bahsettim.fikrinize saygı duyarım.sanat kaygısı taşımadan kendimce yazıyorum.söz hakkımı kullanıyorum.hayatın gerçekleriyle bizim gerçeklerimiz çelişir çoğu zaman.bunlar da benim kendi gerçeklerimdi.paylaşmak istemiştim yalnızca.aşk bir ılık bir meltem de olur deli bir tayfun da.bunu yazımda da belirtmiştim.dikkatli okumamışsınız demek ki..gerçeği sakladım sözlerin arasında.ben ne desem de insanlar sözlerimi kendi istedikleri gibi algılarlar.bu yüzden alenen belirtmiyorum.hayat aramaktır.elmaslar yerin binlerce kat altında saklanır.onları arayan ve gerçekten var olduğuna inananlar bulur.
saygılarımla...
ELİF TÜRK