Mesajı Okuyun
Old 09-05-2009, 18:06   #5
Konuk

Soru Sn.ufuk cevabınız için teşekkür ederim,

size daha açık anlatmak ihtiyacı duydum eşimi okuttum askere göndoerdim ve çok büyük bir firmaya soktum, ogullarım ünv. bitirdi onların mürvetini göreceğim derken eşim paranın verdiği rahatlıkla beni devamlı ve ısrarla boşanalım diye tutturdu ve neticede ağıza alınmayacak çok söz ve sonunrda şiddet kullandı 10 günlük raporum var 2007 şubat ayında aldım bunun üzerine daha önceleri iki kere sudansebeblerle evi terk ettigği için bu sefer şiddet nedeniyle ben gitmesini istedim, iki yıldır ayrıyız oğlumla birlikte arada bir birlikte oluyoruz , aldığı maaş çok iyi ama 6000 tl bana ayda 1200 veriyor ve evin elekt,su tele, ödüyor ayrıca bu geçen 2 sene içinde bekar hayatı yaşıyor vur patlasın çal oyrnasın istediği yere gidiyor isbstediği yerde kalıyor yaşı 58 her geçe içki aleminde yiyicileri de çok herkes onun parasını yemekle meşkul,şu anda özbekistandan hertürlü masrafını karşılayarak int tanıştığı o kızlarla 15 gün benim üzerime olan evimde yaşamış geçen hafta gittiğimrde kırmızı mumlar filan ben bütün bunların gerçek oldugunu int. ögrendim, davet ettiğini 2 çok genç kızla geçen günlerini arnk anlatmış bunların çıktısını aldım , şimdi 200 milyara yakın tazminat alacak emekli maaşı var veben evlatlarım için ayrılmayı düşünmüyorum çünkü yazlık evimden çıkmıyor enayimiyim kira vereyim diyor çünkü 17 yıl evin kiralarını ben karşıladım.bilmiyorki, beni kullandı ama 32 yıllık bir evlilik kendisi çok asabi hnırçın ,yorulmak nedir bilmiyor ,çok içiyor şiddeti var aşırı para harçıyor sa.baha kadar cetleşiyor veya sızıyor ve ayılıyor cet yapıyor,her zaman aşağılan oldum şimdide hem suçlu hemgüçlü boşanma davası açacağım diyor görseniz 20 yaşındaki çoçuklarlla kızlarla takılıyor genç havalarında kendine çok güveniyor eğer dava açarsa ben bu davranışlarını gündeme getirisem ne olur, tazminat vermeye yanaşmaz, ev de otiurmak için yapmıyacağı zülüm yok çaresizim teşekkürler sağolun