Mesajı Okuyun
Old 30-01-2007, 11:18   #6
avyusuf

Varsayılan velayet

Sayın Can Doğanel cevabınıza teşekkür ederim.Deiğiniz gibi hakimin takdir yetkisi çok bu davalarda. ben özellikle major depresiflerin intihar ve cinnet riski bulunduğu üzerine savunmamı şekillendirdim.birlikte kaldığı ailesinin de benzer rahatsızlığına değiniyorum ırsi bir rahatsızlık olduğu dosyadan anlaşılıyor ailenin başka üyelerindede var benzer rahatsızlık. birde bu hastalık müvcekkilden devamlı gizlenmiş, çocuğa devamlı müvekkil bakmış görüşülen tanıklarda müvekkilin çocuğun bezini dahi değiştirmek zorunda kaldığını da söylediler.Müvekkil çocuğunu gerçekten bu nedenlerle çok istiyor.karşı yan maddi açıdan çok güçlü olduğu içinde bazı hastanelerden istediğimiz belgelerin gelmesini engelliyor.boşanma davası ile birlikte cevap dilekçesi dahi beklenmeden hakimin verdiği tedbir kararı icra müdürünün infaz için o yer icra müdürlüğüne istinabe etmesi gerekirken direk olarak emniyet müdürlüğüne yazdığı için emniyet amiri hakkında ve icra müdürne suç duyurusunda bulunuldu.icra müdürüne görevi suistimalden dava açıldı.Çocuğun teslimi sosyal hizmet uzmanı ve icra müdür olmadan emniyet güçlerince yapılmıştı.bütün bu husular ve hareket tarzımız ne kadar lehimize olur sizce.teşekkürler..