Mesajı Okuyun
Old 24-04-2012, 12:38   #1
hasmin

Varsayılan Dayak,korkutarak cinsel ilişkiye zorlama,mala zarar

Ben 16 yasında sözlendim şuanda 24 yaşındayım sözlülüğümün ilk ayları çok güzel geciyordu.daha sonra pürüzler oluşmaya başladı evde kımse yokken geldı ve zorla benımle ilişkiye girdi 16 yasındayken 1 cocuk aldırdık ve bu ilişki bu şekılde surmeye basladı daha sonra 1 tane daha cocuk aldırdık sözlum benden 10 yaş büyüktü süreklı beı tehdıt edıyordu aileme söylemekle bende korkumdan kimseye birsey anlatamıyordum.8 yıl boyunca benı oyaladı aldattı yalanlar söyledı ve dayak attı.21.04.2012 saat:22 30 da bulustuk ve benı evıne cagırdı bende gittim bugune kadar benı sevdıgını ve evlenmek ıstedıgını soyluyordu o gun ıse benı artık sevmedıgını nefret ettıgını soyledı tekrar orada bana saldırmaya kalktı bende 8 yıldan berı benı kullanıyorsun artık kullanamayacaksın deyınce dovmeye basladı gözumde morluk elımde bıcak kesıgı var vucudumda morluklar var bunun sucu nedır ögrene bılırmıyım?dun kattı raporumu aldım benı aradı tehdıt ettı ve ordaydı oda kattı raporu almaya gelmıstı.ben dayak yedıkten sonra ındım arabasının camına tas attım arabasının camı dokuldu karokolda tutanak tutuldu ilk basta sıkayetcıyım dedı sonra uzlakmas ıstıyorum dedı tekrar bana dava aca bılırmı onun kazancı ne ve zararı ne olur ve benım kazancım zararım ne ola bılır?şimdiden tesekkur ederım.