Mesajı Okuyun
Old 14-02-2008, 22:09   #1
Konukserap

Önemli ben bosanmak istemiyordm1.5yıldr davam devam ediyordu bosanma kararı alınmıs,

öncelikle merhaba, ben bosanmak istemiyrdum,benimde esim isvicrede oturyr ve 2006 yılında evlendim esimle sadece birhafta evli kaldım, vize işlemlerim tamamlanmadgı icin esim önceden gitti ,gidiş o gidiş kayın validemle problemler yasadım annemle gecinmedgin sürece seninle ayrılırım dedi ve beni 2 ay icinde yüz üstü bıraktı dügünüm oldu, vizemi durdurdu ve bana bosanma davası actı,annesi bana oglumu birdaha evlendrecgm bana yaptıgım düğün masrafı koymaz dedi,bana bosanma davası actılar, ben önce bosanmak istemedgimi söyledim, hakim bana 500ytl nafaka bagladı, fakat nafakam hic ödenmedi esim itiraz edmiş türkiye sartların cok diye hic ödemedgi nafakayı bu zaman icinde davama bakan hakim degismiş,yeni gelen hakim nafakmı düsürmüs,300 ytl ye ve bu vakte kadr biriken tüm nafakalar dahilmiş, avktım usule aykırı yapılan diyor, ve benim tazminat talebimi de ret etmiş ikimizde esit kusrluymusuz, soryrum size bana haytında bol sanslar diyen beni birdaha arama diyen benimle ilgilenmeyen, 1,5 yıldr armayan babamın evinde bırakan,ese tazminat acılmazmı,benim onurmla oynadı,herkeze rezil etti, ortada kaldım nasıl bunlar gözükmez, sahitlerimde var kayın validem biz kumar oynadık olmadı diyormus, cok büyük haksızlıga ugrdım ve pskolisim bozuldu,ayrıca 3 sene bosanmama hakkım vardı nasıl böyle bir karar alınır, tabiki davamı temyize göndercgim , temyiz,de karalar etkilimi ve sonuc degise bilirmi,ayrıca benim avkatıma kendim dilekce verip temyize gönderirken bişeyeler ekleme gibi bir durumum varmı, cok caresizim, lütfen yardımcı olun 15 gün icinde temyize gönderilcekmiş ,simdiden tesekkürler