Mesajı Okuyun
Old 08-03-2007, 16:43   #6
av.şahin küçüksüslü

Alıntı:
Yazan ayselari
BİNİN ÜZERİNDE CMK MÜDAFİİ OLAN İZMİR BAROSU 8 AYDAN SONRA NİHAYET ISRARLARA DAYANAMAYARAK -BENCE BİRAZ DA GÖNÜLSÜZ- EYLEM KARARI ALDI. KARAKOL TUTUKLU ÇOCUK VE DERDEST DAVALAR DA DAHİL HİÇBİR CMK GÖREVİNE GİTMİYORUZ.
DÜNKİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA ALINMIŞ BİR KARARDIR.
BAKALIM KİM NE KADAR UYACAK KİM NE KADAR DAYANACAK...

AKIMIZ KARAMIZ ORTAYA ÇIKACAK DARISI SİZLERİN BAŞINA EN AZINDAN ANGARYADAN BİR MÜDDET KURTULDUK GİBİ..

Sayın Meslektaşım
Tam anlamı ile zoraki bir karar olduğu doğrudur. Zira yaklaşık 30 müdafii meslektaşım ile birlikte 06.03.2007 tarihinde yönetim kurulu toplantısını resmen bastık. Karar alınana kadar da kapıda bekledik. Yönetim kurulu dışarı bir üye göndererek beklememizden rahatsız olduklarını, üzerlerinde baskı hissettiklerini söyleyerek bizi orada istemedikleri yönünde beyanda bulundular. Saat 20.00 sıralarında baro yönetim kurulu odası önünden ayrıldık. yaklaşık 10 dakika sonra cep telefonlarımıza yürütmenin durdurulduğu yönünde mesaj geldi.

Bufndan sonra da bu eylemin takipçisi olacağız. Hepinizi yanımızda bekliyoruz. Bu bir hak mücadelesidir. Bu Hukuk Devleti mücadelesidir. Bu halkımızın kazanılmış haklarının korunması mücadelesidir.

Saygılarımla
Av.Şahin KÜÇÜKSÜSLÜ