Mesajı Okuyun
Old 04-06-2013, 14:08   #1
Konuk

Varsayılan Boşanmak İstiyorum/Adli Yardım

merhaba 17 yıllık evliyim iki evladım var psokolojik şiddet aşağılama hakir görme var ayrıca 10 yıldır kayınvalide ile oturuyorum ,8 yılda görümcem vardı eşim bilgim dışında 100 binlerin üzerinde eniştesi için borçlanıp zarara uğratıldı 4 yıldır borç ödeniyor.Yaşadığı şeyler eşimde psokolojik olarak yıpratıcı olduğu için aile birliğimiz yok oldu .Artık çocuklarımız zarar görmeye başladığı için boşanmak istiyotrum.Ancak sorun şu ki eşimin maaşı bankalar bloke ettiği için benim adıma yatırılıyor (görünüyor ama yatırıldığı an cektiği için hayrını görmüyorum) sonuç şu ki ekonomik özgürlüğüm yok mesleğim yok eğitim lise terk iş bulmam zor görünüyor.bulunduğum şehirde eşimin ailesi ortak arkadaşlarım dışında kimsem olmadığı için şahit falan göstermem mümkün görünmüyor.Benim nasıl bir yol çizmem gerekiyor bilmiyourm.Barolardan ücretsiz yardım alınır deniyor ancak benim fakir olduğumu göstermem zor dediim gibi eşimin maaşı ve yine eşimin kullandığı kredi kartı adıma hesabım var.üzerimde hiçbir gayri menkul yok ama eşimden ssk mevcut onalrın istedikleri belgeyi elde etmmem zor görünüyor sadece ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim diye sormak istedim Ben şimdiden tşk ederim ilginiz için site için kadına olan desteğiniz için saygıalrımla