Mesajı Okuyun
Old 18-11-2023, 15:43   #1
Konuk

Varsayılan Doğum hediyesi olan altınlar

Merhabalar, çekişmelei boşanma davam devam ediyor eşimde karşı dava açmışdı, açtığı davada biz evliyken bana doğum hediye olarak almış olduğu bileziklerede tedbir konmasını hatta tarafına geri verilmesini istiyorum diye yazmış, bana her doğum yaptığımda bir bilezik hediye etmişdi bunuda whatsap yazışmalarının ekran görüntülerini alarak delil olarak koymuş, işte şu kadar altın aldım hayırlı olsun diye yazmış bende teşekkür ederim diye yazdığım mesajlar ama mesajda doğum hediyesi yada yatırım amaçlı alınmış bilezik olarak yazmıyor çünkü kuyumcuya gittiğinde aldığı gramı yazarak attığı mesajlar var sadece, şimdi mahkemede ben o bilezikleri yatırım amaçlı almışdım gerektiğinde kullanmak amaçlı alınmış bilezikler onlar diye yazmış. Uzaklaştırma kararı aldırdığımda polisle eve gelip kirli çamaşırlarına kadar hatta benim ve çocukların telefonlarına, bilgisayarına kadar bunların hepsini ben aldım diyerek alıp gitmişdi, daha sonra açmış olduğu davada bilezikleri istiyorum diyince yerine baktım bilezikler yokdu. Daha önceden mi alınmış yoksa o gün eşyalarını almaya geldiğinde mi alınmış bilemiyorum ama bileziklerim evde yok şuan. Ben olmayan birşeyi nasıl geri verebilirim. Buna rağmen whatsap yazışmalarında ben bu kadar altın almışdım yazışmalarıyla bana aldığı altınları geri alabilir mi? Çok teşekkür ederim.