Mesajı Okuyun
Old 14-04-2018, 19:44   #1
Melekannesi

Mesaj Kocam 4.5 aylık bebeğime ve bana bakmıyor evden kovaladı ben kendisine tekrar bir şans verdim ama beni oyalayip duruyor gelip almıyor babamın evinden

Yeni doğum yaptığımda kaynanamla annem de geldi kaynanam kocamı doldurdu hastaneden eve geldik kıyamet kopardılar evimde bende kaynanamla konuşmuyorum sonra çocuğum hastalandı hastaneye yatirdik kocam hergun bana hastanede zulumluk yaptı en sonunda telefonumu elimden aldı ben hastane telefonlarıyla aileme ulaştım gelip aldılar beni kocam zaten kovaladı beni küfür etti sen git annem gelsin o bakacak dedi sonra babam beni ve bebeğimi memlekete getirdi burda hastanede yatirdik tedavi sürecini memlekette gecirdi 3 aydır baba evindeyim bu süre içinde çocuğun hiç bir masrafını bakımını karşılamadı eşim ve ben ona bir şans daha verdim hala oyaliyor beni gelip alicak diye şimdi yine problem çıkarttı annemde kalmazsan geldiğimde ben de gelip Almam sizi diyor benim haklarımızı neler ne yapabilirim boyle bı eşe boşanmadan nafaka davası yada maaşına el koyma gibi haklarim var mı