Mesajı Okuyun
Old 01-10-2021, 21:41   #1
Kübra Kahveci

Varsayılan Eşimin beni öldürmesinden korkuyorum eve dönemem ayrılmak istediğimi söylemeye korkuyorum

4 Ekim 2020de evlendim eşimden evlendiğim den beri öfke patlamaları yaşıyor psikolajik şiddet hakaretler bagirip cagirmasindan sana zarar vermemek için çevreme zarar veriyorum diye öfkesi konroleden çıkıyor kendini kaybediyor bana neler yaptığını hatırlamıyor tehtit hakretten uzaklaştırma aldi 17 mayıstan beri halamda kalıyorum eşimden çok korkuyorum kıyafet almaya eve gittgimde bana halama ensiteme saldırdı
üzerime bıçakla koştu enistem kurtardı beni ensiteme bağırmaya çalıştı elinden bıçağı attirdi yere eşim bıçağı sakladı elimde yoktu dedi
kolumu ısırdı darp raporu var 15gun uzaklastirma verildi aile içi şiddetten eşimden korkuyorum eve dönemem kadın cinayetine kurban gitmek istemiyorum koruma uzaklaştırma almak için ne yapmalıyım evde kalma hakkı alabilir miyim eve giremiyorum kıyafetlerim alamıyorum tek gel eve diyor eşim boşanmak kurtulmak istiyorum buna hakkım varmı asgari ucret alıyorum yaşadığım olaylardan işimi kaybetmek üzereyim üniveriste mezunuyum bana yol gosterebilir misiniz ölmek istemiyorum saygılar