Mesajı Okuyun
Old 20-10-2007, 19:12   #166
_kübra_

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
Bir arkadaşımın doğum günü idi.
Eşi hanımefendi hepimizin yanında kolilenmiş hediyeyi getirdi kocasına verdi.
Kocası sevgili dostum, kutuyu heyacanla açtı.
Bir de ne görelim?!?
Hepimiz ve tabi en çok Nevzat çok şaşırdı.
Eşi, ne o kocacım çok mu beğendin hediyeyi dedi.
Eee, şey evet hayatım teşekkür ederim de... diyerek buda nerden çıktı bakışı fırlattı.
Hanımefendi bizlere dönerek,
Arkadaşlar eşim her evlilik yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü gibi günlerde bana şimdiye kadar hep mutfak eşyası aldı. Bulaşık makinesi, blender, tiryaki gibi..
Ben de herhalde adet budur diye mutfakta ihtiyacımız olan 6 adet su bardağı aldım.
yani ne ekersen onu biçersin hayatım dedi
gerçekten çok güzel bir hikaye bayıldım
anneme de anlattım.allahtan babam anneme özel günlerde anneme ait olacak bir hediye alır yoksa annemde babama aynısını yapabilirdi ben anlattıktan sonra hatta en son anneler gününde babam erkek kardeşim ve bana anneme hep beraber mi yoksa ayrı ayrı mı hediye alalım diye sormuştu.biz birlikte güzel bir hediye alalım dedik.ne alalım istersiniz die sordu babam.erkek kardeşimin verdiği cevap:''babacığım ütü bozuldu en iyisi anneme yeni bir ütü alalım'' dedi.babamın bakışlarını burada anlatmam imkansız ama söylediği söz şuydu:''istersen yanına da bir not yazalım,anneciğim bütün bir sene kıyafetlerimizi ütüledin bu sene de senden aynı potansiyeli bekliyoruz olur mu?yazalım '' dedi.ve olmaz öyle şey annenize ona ait bir hediye almamız gerek dedi.açıkçası çok hoşuma gitmişti böyle düşünmesi
herkese iyi akşamlar...
sevgi ile kalın..